..dodavatel jeřábové techniky


Koncové spínače zajistí hladký chod jeřábů

Zašlete nám poptávku

Koncové spínače jsou určené ke kontrole pohybu jeřábůkladkostrojů. Díky kvalitnímu zpracování jsou zárukou dlouhé životnosti i v náročném pracovním prostředí. Vyberte si z naší nabídky koncových spínačů:

Vřetenové koncové spínače 

vymezují horní a dolní mezní polohy zdvihu kladkostrojů nebo otáček kabelových bubnů a dalších zařízení. Otáčení soustavy vaček je ovládáno až 6 spínacími jednotkami, což odpovídá v daném poměru otáčení vstupní hřídele. Převodové poměry jsou 1:121:331:501:1001:200 (1 otáčka soustavy vaček o 360° : 12 otáček vstupní hřídele). Zařízení je možné doplnit o flexibilní hřídel pro nesouosé hnací hřídele. Vřetenové koncové spínače mají krytí IP 65 a jsou použitelné do teploty až 70°C.

Křížové koncové spínače

kontrolují pohyby jeřábů, kladkostrojů a dálších pojíždějících zařízení. Jádro spínače, vyrobené z nehořlavého materiálu, je osazeno jedno nebo dvou rychlostním motorem, včetně krytí IP65. Otvor pro přívod kabelu je 22,5 mm, načež spínač vydrží provozní teploty od -25°C do +55°C a snese zátěž v náročném prostředí. Křížový koncový spínač se vyznačuje dlouhou životnostívýhodnou cenou.

Pořiďte si ty správné koncové spínače pro hladký chod vašich strojů

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

TisknoutDílenské jeřáby | Kolejové jeřáby | Konzolové jeřáby | Sloupové jeřáby