..dodavatel jeřábové techniky


Sloupové jeřáby

Zašlete nám poptávku

Sloupové jeřáby jsou tvořeny pevným sloupem, který je ukotvený do betonového základu nebo do betonové podlahy pomocí kotevních šroubů a otočným ramenem. Otáčení ramene může být provedeno jako ruční nebo na elektrický pohon. Rameno je schopné se otáčet v rozsahu od 180o do 360o.

Sloupový jeřáb otočný BZ-SO270

Sloupový otočný jeřáb BZ-SO270 je možné otáčet v rozsahu do 270oSloupový otočný jeřáb BZ-SO270 je schopen nést břemena o hmotnosti od 125 kg až do 2 t s vyložením  do 5 m.

Jeřáb je osazen elektrickým řetězovým kladkostrojem STAHL ST, který se ovládá pomocí závěsného ovladače. Jeřáb je možné dodat v ručním prvrdrní.

Sloupový jeřáb otočný BZ-SO360

Sloupový jeřáb otočný BZ-SO360 využívá buď ruční nebo elektrické otáčení, které umožňuje otáčet ramenem v rozsahu až 360o. Sloupový jeřáb otočný BZ-SO360 má nosnost od 125 kg do 6,3 t a rameno může mít vyložení až do 7 m.

Můžete si nechat vyrobit provedení s ručním pohonem všech mechanizmů. Kontaktujte nás a informujte se na jeřáb přesně dle Vašich požadavků.

Máte zájem o sloupové jeřáby? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

TisknoutDílenské jeřáby | Kolejové jeřáby | Konzolové jeřáby | Sloupové jeřáby